Светодиод 3mm OSO5PA3761B-12V LED; оранжев; 3mm; 1560?2180mcd; 60°; Чело: изпъкнал; 12VDC; 225mW
Арт.№: СВЕТОДИОД 3MM ОРАНЖЕВ 12V OSO5PA3761B-12V
ППЦ:
0.84
/
1.64
лв.
Валидност на промоцията
до
Налично
бр.
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Рейтинг: