Резистор 10W 2.2R CRL10W-2R2 Резистор жичен керамичен THT 2,2? 10W ±5% 48x9,5x9,5mm
Арт.№: РЕЗИСТОР 10W 2.2R AX10W-2R2
1 от 1
ППЦ:
0.28
/
0.55
лв.
Валидност на промоцията
до
Налично
Добави в любими
Твоите любими продукти Информация
Производител SR PASSIVES
Тип резистор жичен
Вид резистор керамичен
Монтаж THT
Съпротивление 2.2Ω
Мощност 10W
Толеранс ±5%
Размери на корпуса 48x9.5x9.5mm
Размери на изводите Ø0.8x35mm Допълнителни информации
Бруто тегло: 9.83 g
Означение на производителя: CRL10W-2R2
Производител SR PASSIVES
Тип резистор жичен
Вид резистор керамичен
Монтаж THT
Съпротивление 2.2Ω
Мощност 10W
Толеранс ±5%