Работен кондензатор 14UF 450V CBB60A-14/450 Кондензатор: за двигатели, работа; 14uF; 450V; O40x70mm; -25?70°C
Арт.№: КОНДЕНЗАТОР ДВИГАТЕЛ 14UF 450V CBB60A-14/450
ППЦ:
3.16
/
6.18
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
бр.
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Рейтинг: