Гнездо за захранване PC-GP2.1-TB-OMEGA Щепсел захранващ DC женски 5,5mm 2,1mm прав болтови клеми
Арт.№: ГНЕЗДО ЗАХРАНВАНЕ С КЛЕМА PC-GP2.1-TB-OMEGA
1 от 1
ППЦ:
0.52
/
1.02
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
Добави в любими
Твоите любими продукти Информация
СпецификацияКонектор щепсел
Тип конектор захранващ DC
Вид на контактите женски
Външен диаметър на контакта 5.5mm
Вътрешен диаметър на контакта 2.1mm
Версия конектор прав
Монтаж болтови клеми
Дължина на контакта 12mm
Допълнителни информацииБруто тегло:7.77 g
Cборни опаковки [pcs]:1
СпецификацияКонектор щепсел
Тип конектор захранващ DC
Вид на контактите женски
Версия конектор прав
Монтаж болтови клеми
Дължина на контакта 12mm