Диод 1.5KE400A Диод: трансил; 1,5kW; 380V; 4A; еднопосочна; CB429
Арт.№: ДИОД 1.5KE400A ДИОД: ТРАНСИЛ; 1,5KW; 380V; 4A; ЕДН
ППЦ:
0.88
/
1.72
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
бр.
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Рейтинг: