Адаптер импулсен Зарядно за телефон Blue Star USB C QC4.0 PD 3A 45W TFB-TC-45W Черен
Арт.№: ЗАРЯДНО 220V USB TYPE/C 5V 3A TFB-TC-45W
ППЦ:
9.80
/
19.17
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
бр.
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Рейтинг: