Адаптер импулсен Зарядно за телефон Blue Star USB C QC4.0 PD 3A 25W TFB-TC-25WPD Черен
Арт.№: ЗАРЯДНО 220V USB 5V 3A FORCELL TFB-TC-25WPD
ППЦ:
4.50
/
8.80
лв.
Валидност на промоцията
до
В наличност
бр.
Направи запитване
отговаряме бързо
Добави в любими
Твоите любими продукти
Рейтинг: